Ювілейний етап безстрокової акції

27 січня 2021 року – ДЕСЯТА партія пластику готова до передачі! Колектив нашого навчального закладу декілька років поспіль  збирає звичайні пластмасові кришечки. Коли їх набирається багато – здаємо волонтерам, які доставляють вантаж на завод-переробник. За отримані кошти  закупляються протези для бійців.

altalt

Традиційно участь в акції беруть всі охочі учні, працівники школи, батьки. Аж по 1000 штук цього разу зібрали учениці Надія Денисюк (8-А клас) та Роксолана Гайова (10 клас). А найстаранніші і найрезультативніші -  класні колективи 1-В класу (вчитель Сергієнко М. П.), 2-В (Омельченко Н. С.), 3-А (Бриж Н. Г). Мододці!

Турботу за транспорт і доставку бере на себе ГО «Материнське серце». Щиро дякуємо за дієву допомогу та співпрацю небайдужим волонтерам громадського об’єднання, особисто голові Вірі Іванівні Іщенко.