«Добро починається з тебе-2021»

altalt  З метою розвитку в учнів доброти, людяності, толерантності, співчуття, уміння терпляче, і з розумінням ставитись до оточуючих; сприяння формуванню у дітей,  вміння та бажання відчувати чужий біль, не бути байдужим до тих, хто потребує уваги й підтримки, формування  потреби творити добрі справи на  благо інших у нашому навчальному закладі вже традиційно діє проект «Добро починається з тебе».

19 травня 2021 року завершилася остання волонтерська акція цього навчального року, яка була приурочена до Міжнародного дня сім’ї.

Для дитячих будинків та літніх людей ми зібрали: одежу, взуття, розвиваючі  ігри, іграшки, книжки, канцтовари, харчові продукти, засоби гігієни тощо. Усі ці речі волонтери  ГО «Материнське серце» доставлять адресатам.

Щиро дякуємо всім учасникам благодійного проекту!

altaltalt