Про ще один важливий етап професійного зростання наших колег

18 червня 2021 року в смт. Козин закінчилося навчання педагогів початкової школи, які викладатимуть у перших класах наступного навчального року.
   З державними стандартами загальної середньої освіти та новими навчальними програмами Нової української школи знайомилися і вчителі нашого навчального закладу. Щиро вітаємо Т. М. Хільковець, Л. Б. Попко, Ю.О Заброду, Ю.В. Литвишко, Т.В. Рахнянську, А. А. Мартинову з важливим етапом професійного зростання. Наразі наші колеги отримали лише методичні орієнтири, а попереду ще тривала сумлінна самоосвітня робота та самореалізація в професійній діяльності на основі чітко визначених засад Концепції Нової української школи.
  Учасники заходу дякують тренерам за цікаве та змістовне навчання, позитивне спілкування та чудову атмосферу. До речі, власним досвідом на цьому поважному педагогічному зібранні ділилися і наші вчителі-початківці Н. Г. Бриж та Н. М. Сахно. Так тримати! Натхнення нам усім!

altalt