День грамотності

altalt  8 вересня - Міжнародний день грамотності (International Literacy Day).

Лідери учнівського самоврядування ліцею присвятили цій даті флешмоб «Грамотним бути модно!» та провели вікторини для ерудитів «Уважні грамотійки» та тематичні руханки  для учнів початкової школи.

Щиро вітаємо переможців вікторини Софію Кіцелу (ученицю 2-А класу), Кременчуцького Всеволода(2-В), Робочу Анастасію (2-Г) та учнів 2-Б класу, які не змогли визначили одного переможця, а наполягли нагородити за активність увесь клас.

Дякуємо педагогу-організатору Римі Григорівні Сахно та представникам самоврядування закладу Юлії Боровко, Надії Денисюк за підготовку й проведення заходів. А вчителям 2-х класів  Галині Кіндратівні Некряч, Тамарі Василівні Кушнер, Марині Петрівні Сергієнко, Юлії Вадимівні Литвишко за дієву допомогу.