Вікторина від лідерів учнівського самоврядування, козацькі читання, виставка малюнків та свято

12 жовтня 2021 року в ліцеї відбулася низка навчально-виховних заходів, присвячених Дню Українського козацтва, Дню захисників і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці.

altalt

Цікаві та змістовні тематичні вікторини під керівництвом педагога організатора Рими Григорівни Сахно підготували та провели в 3-Б (вчитель Мирослава Ігорівна Беспала), 3-В (Наталія Степанівна Омельченко), 3-Г(Ольга Дмитрівна Волошина) та 4-А (Наталія Григорівна Бриж) класах лідери учнівського самоврядування Бонадиченко Олена, Калашник Аріна, Гайова Роксолона, Нікіфорова Анна.

Козацькі читання та тематичний майстер-клас відбувся у 4-А класі (Наталія Григорівна Бриж).

Оформлення виставки малюнків «Козацькому роду – немає переводу» (Олена Петрівна Волошина).

І на завершення сьогоднішніх заходів – родзинка, чудове свято в 4-Б класі (вчитель Людмила Миколаївна Кременчуцька, музичний керівник Олена Іванівна Квачук).