Екскурсія до Океанаріуму

alt 22 жовтня 2021 року учні 1-Г(вчитель Юлія Олександрівна Заброда) та 2-Г (Юлія Вадимівна Литвишко) відвідали столичний Океанаріум «Морська казка». Заворожлива експозиція Океанаріуму зачаровує навіть дорослих, а діти взагалі  в захваті!

Головна родзинка експозиції морських акваріумів - підводний тунель, всередині  якого кожен з учасників зміг спостерігати за життям мешканців морських глибин та відчути емоції, раніше доступні виключно дайверам. Різноманіття видів не обмежувалося тільки рибами: у живому музеї підводних глибин широко представлені й безхребетні – креветки, медузи, морські зірки та морські їжаки, яскраві та “живі каміння” – цілі “гуртожитки” симбічних гідробіонтів на основі кораливих підводводних комплексів.

А ще юні екскурсанти, змогли насолодитися видовищем годуванням морських тварин, серед яких є не тільки мудра черепаха та різнокольорові рибки-клоуни, але й небезпечні рифові акули, а також найотруйніші риби океану – риба камінь та риба-собака.