Щиро вітаємо переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу «Людина починається з добра»

alt   13 листопада Всесвітній день Доброти (World Kindness Day)

Сьогодні поширюється Міжнародний рух за доброту. Прагнення виявляти доброту надихає людей відповідати добротою та передавати її іншим. Творити добро в Україні завжди було почесною справою. Благородну, великодушну, людину називали добродієм, що і сьогодні є проявом шанобливого ставлення.
  Немало добродійних справ ініціювали, підтримали та втілили в життя учні нашого навчального закладу разом зі своїми педагогами та батьками. А цього року (2021) до цієї дати лідери учнівського самоврядування (педагог-організатор Рима Григорівна Сахно) брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Людина починається з добра».
Результати чудові! Пишаємося своїми вихованцями!
І - місце - Гайова Роксолана (11клас)
ІІ - Калашник Аріна (8-В )
Михальова Даша (9-Б)
Форостяна Валерія (6-А)