Без права на забуття

alt   Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей.

Наразі по всій Україні проходять меморіальні заходи. Наш навчальний заклад традиційно долучився до вшанування пам’яті замордованих голодом. Тематичний тиждень ми назвали «Без права на забуття». Протягом тижня проведено низку тематичних заходів:  інформаційні хвилинки «День пам’яті жертв Голодоморів», виховні години: «Вогонь скорботи в серці навіки», «Страшні роки голодомору 32-33-х р.р.», «Незгасаюча біль народу»,  «Що я знаю про голодомор», перегляд відеоматеріалів, акція «Запали свічку», книжково-ілюстративна виставка науково-популярної літератури «Без права на забуття(1932-1933)» .

Діти - найвразливіша категорія  щодо сприйняття інформації про муки й смерть багатьох мільйонів людей. Щоб не травмувати дітей педагог організатор Рима Григорівна Сахно, класоводи, класні керівники, учителі історії готували та проводили заходи з урахуванням вікових особливостей та емоційного розвитку учнів.

.