Подорож третьокласників на фабрику ялинкових прикрас

alt  Із чого, і як саме роблять скло для майбутніх іграшок? Яку кількість кульок за зміну видуває майстер-склодув? Скільки кольорів можна наносити під час розфарбовування за один етап? Про все це і ще багато іншого дізналися учні 3-Б та 3-В класів (учителі Наталія Степанівна Омельченко та Мирослава Ігорівна Беспала), які 12 січня 2022 року відвідали з екскурсією фабрику ялинкових прикрас в селі Луб'янка Бучанського району. Тут усі вироби виключно ручної роботи і виробляються за тією ж технологією, як і сотні років тому.

А ще діти познайомилися з історією виникнення новорічної іграшки та з секретами виготовлення декоративних виробів зі скла. Дружня атмосфера, майстер клас з розпису новорічної іграшки залишив чудові враження на все життя.