День Соборності - 2022

alt  Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в нашому навчальному закладі відбулася низка заходів. Ліцеїсти оформили інформаційну виставку з тематичними малюнками та вишиваною картою України, лідери самоврядування для учнів початкової школи виготовили гру «Патріотичне лото», активісти (педагог організатор Рима Григорівна Сахно) брали участь у квесті «Наша сила – в єдності». Тематичні заходи провели класоводи та класні керівники. Зокрема, Юлія Олександрівна Заброда, вчитель 1-Г, разом зі своїми вихованцями до цієї дати презентували проект «Державні та народні символи України». А учні 4-А класу (вчитель Наталія Григорівна Бриж) підготували тематичні повідомлення та обганізували флешмоб.
Поняття соборності України полягає не тільки в незалежності, територіальній цілісності та неподільності її території, а й в єдності духу, ідеї та прагнень українського народу. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!