Про олімпійський рух та пропаганду здорового способу життя

alt Сьогодні, 4 лютого 2022 року, XXIV зимові Олімпійські ігри стартують в Пекіні.

З метою популяризації фізичної культури, спорту, олімпійського руху, пропаганди здорового способу життя, а також для підтримки українських спортсменів-учасників Олімпійських ігор у нашому навчальному закладі відбулася низка заходів: церемонія підняття Олімпійського прапору, виставка тематичних плакатів та малюнків, фізкультурно-оздоровчі заходи.
Педагоги початкової школи (1-3 класи) провели інформаційні хвилинки та за власним вибором організували квести, руханки, веселі старти тощо. А юні прихильники олімпійського руху з 1-В класу (учитель Юлія Олександрівна Заброда) ще виготовили лепбук "Спорт."
  Деякі класні колективи початкової школи та учні 5-11 класів наразі на дистанційному навчанні, а для учнів, які безпосередньо брали участь у спортивно-оздоровчому дійстві, заходи відбувалися з максимальним дотриманням карантинних вимог в умовах пандемії СОVID-19.