"Книга - ключ до знань"

alt   4 квітня 2022 року підведено підсумки онлайн фото квесту "Книга - ключ до знань". Захід відбувався в межах відзначення Міжнародного дня дитячої книги (2 квітня). За умовами квесту треба було виконати 11 завдань, сфотографувати кожну відповідь та надіслати світлини організаторам.

Участь у квесті брали учні четвертих класів (вчителі Бриж Наталія Григорівна та Рахнянська Тетяна Василівна), ініціатор та головний суддя проєкту – шкільний бібліотекар Ірина Дмитрівна Степанова.

Переважна більшість учасників чудово справилася із завданнями, а бездоганні роботи в Козинець Анастасії, Павленко Вікторії, Рязанова Даніїла, Посту Ярослава, Олійника Володимира, Ільницької Софії, Єжеленко Поліни, Дядіни Валерії. Щиро вітаємо усіх учасників квесту та дякуємо організаторам!

Грамоти переможцям вручить директор школи Тамара Борисівна Дидик, коли наші вихованці приступлять до занять стаціонарно.