Про акції та проєкти

altaltaltalt

Наразі наші вихованці втілюють у життя відразу декілька творчих проєктів.

Переважно це робота в онлайн режимі, але іноді активісти знаходять можливість і час попрацювати зі своїми наставниками в ліцеї. У цей важкий для нас усіх час, золотими ручками юних майстрів та високою професійністю педагогів створюються сонячні, добрі, чудові роботи!

До Дня захисту дітей наш навчальний заклад бере участь у виготовленні тематичних малюнків «Дякую вам, захисники, за охорону мого дитинства». Старшокласники виготовляють ангеликів до акції вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України з 2014 року та продовжуємо створювати обереги для воїнів ЗСУ.

За виховання підростаючого покоління та активну життєву позицію щиро дякуємо керівникам акцій і проєктів: педагогу організатору Римі Григорівні Сахно, вчителю обслуговуючої праці Ірині Вікторівні Погребній, класному керівнику 10 класу Наталії Вікторівні Івановій.