Міжнародний день грамотності

alt  Міжнародний день грамотності - один з міжнародних днів, що відзначається Організацією Об’єднаних Націй. Свято було запроваджене й відзначається не лише на честь тих, хто дав людству писемність,  хто навчає дітей і молодь та розповсюджує грамотність, але й для тих, хто вчиться. Вміння читати - це лише мала частина вміння бути грамотною людиною, а ось здатність використовувати прочитане, - це більш вагома частина вміння бути грамотним, хоча і не завжди вирішальна.

Зазвичай у нашому навчальному закладі до цієї дати відбувається низка  заходів. Цей рік не виключення! Учитель української мови і літератури Валентина Володимирівна Літковська для п’ятикласників провела тематичну вікторину, а для старшокласників урок-конкурс на знання мови та творів художньої літератури. Вітаємо найактивніших п’ятикласників: Голубенко Софію, Давиденка Павла, Деревинського Матвія, Дядіну Валерію, Казаріну Поліну, Лисяного Андрія, Посту Ярослава, Понаріну Маргариту, Томаса Гліба, Удовика Богдана та учнів одинадцятого класу Кудько Марію, Зайду Лесю, Бойко Івана, Єніну Олену, Павлюк Марію, Шелковенка Григорія, Фандеєва Дениса, Ліхачову Юлію. Молодці!