Он лайн проєкт «Державні символи України»

altalt

22 вересня 2020 року 4-В класі (вчитель Ірина Петрівна Азьмук) завершився он лайн проєкт «Державні символи України».

Мета: розширити та уточнити знання учнів про державні символи України та історію їх створення; сприяти формуванню національної свідомості; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати навички поводження під час урочистих подій; пізнавальний інтерес; виховувати патріотичні почуття і повагу до Батьківщини.

Протягом двох тижнів у межах заходу діти працювали спільно з учителем, індивідуально, в групах, а ще їм допомагали батьки (уроки «Про державну мову, кольори та символи України», он лайн подорож «Сторінками історії України»; художнє оформлення державної символіки; фотоквест «Знайди символ»). Працювали всі.

Результат - цікавий та змістовний проєкт, який  вартий наслідування. Молодці!