Академічний ліцей №2 Української міської ради пишається і щиро вітає Ангеліну Ковінову!

2-5 серпня 2023 року в Абу-Дабі, ОАЕ на легендарній «Mubadala Arena у Zayed Sports City» під патронатом Його Високості Шейха Халеда бін Мохамеда бін Заїда Аль-Нахайяна відбувся чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів.

Змагалися понад 600 спортсменів із 47 країн світу.

За підсумками чотирьох днів змагань збірна України виборола 11 золотих, 16 срібних та 17 бронзових нагород та посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті світу.

Срібну медаль до скарбнички перемог додала і вихованка нашого навчального закладу, учениця 7-М класу Ковінова Ангеліна.

Щиро вітаємо Ангеліну, її тренера-наставника, родину Ковінових та всіх українських бійців з блискучим виступом. Молодці! Пишаємося! Нехай світові вершини підкоряються вам!