Установча конференція учнівського самоврядування

19 вересня 2023 року в нашому навчальному закладі відбулася  он лайн конференція лідерів учнівського самоврядування. На якій були присутні представники 5-11 класів, учнівський актив та педагог організатор Римма Григорівна Сахно.

alt     Відповідно до порядку денного відбулися вибори членів учнівського самоврядування та старостату на 2023-2024 н. р. Щиро вітаємо новообраних лідерів:

Голова учнівського самоврядування -  Форостяна Валерія (8-А  клас);

Голова старостату ліцею – Денисюк Надія (11-М);

Заступник голови старостату – Коломоєць Ольга (11-М);

Секретар – Сліпченко Саша(8-А);

Навчально-пізнавальна комісія – Сугак Антоніна (7-М), Заброда Анна (7-Ф);

Голова комісії дисципліни і порядку – Литвиненко Світлана (10);

Голова центру інформації та преси – Базильчук Владислав (9-Б);

Голова центру дозвілля – Іванова Даша(9-В);

Голова центру турботи та милосердя – Зінкевич Ольга (9-В);

Голова комісії спорту та туризму – Волоконський Дмитро(9-А)

Далі було вирішено багато організаційних питань, знайомство з режимом роботи комісій та обговорення орієнтовного плану заходів на умовну І четверть. Активісти, які кілька років поспіль працюють в учнівському самоврядування радо привітали новообраних та пообіцяли допомагати.

Бажаємо учнівському самоврядуванню гідно підтримувати традиції закладу, успіхів та нових звершень.