Патріотичний, народознавчий, пізнавальний та волонтерсько-трудовий десант невгамовних

Чудового осіннього дня учні 1-А класу (вчитель Наталія Миколаївна Сахно) взяли шкільне знаряддя, каремати, гарний настрій і "окупували" міський стадіон. А там: ранкове коло, руханка, читання, письмо, математика та ядс... Ось така осіння мозаїка..

altalt

А їхні ровесники з 1-Б (Ірина Петрівна Азьмук) відвідали знаних не лише в Українці волонтерів "Павучих". Господарі щиро зустріли юних гостей: екскурсія, майстер клас із плетіння маскувальних сіток.. І, навіть, чай зі смаколиками!

Тим часом ліцеїсти з 3-Б (Тамара Миколаївна Хільковець) та 4-Б (Тамара Василівна Кушнер) присвятили день подорожі історичними місцями рідного краю. Діти відвідали Трипілля, Витачів, Халепʼя та музей.

Щиро дякуємо всім, хто додав нашим учням знань, умінь, позитивних емоцій.