Психолого-педагогічний проєкт "Сollaboration/Співпраця"

Протягом тижня позитиву з 25 по 29 жовтня 2023 року в нашому навчальному закладі з колективами 10, 9-В, 8-А, 8-В, 8-Г класів відбулася низка просвітницьких заходів. Ініціатори і модератори - психолог Олена Іванівна Нестеренко та вчитель англійської мови Наталія Вікторівна Полчанінова.

Мета: розвиток стресостійкості та розуміння важливості ненасильницького спілкування; важливість працювати в команді злагоджено, розвивати навички аудіювання та розуміння іншомовного матеріалу. Зокрема, учні переглядали анімоване англомовне відео про позитивні можливості співпраці людей у колективі заради досягнення спільних цілей.

Після обговорення учасникам заходів запропонували надрукувати свої враження в гугл класах. Переважна більшість відповідей - надзвичайно грунтовні та глибокі, що говорить про те, що діти зрозуміли й взяли до уваги всі нові знання, набуті навички та поради.