Олімпійський урок

В рамках  тижня Фізкультури та спорту  в школі було проведено показовий Олімпійський урок.

Чемпіонка України, переможець Всеукраїнського  молодіжного фестивалю «Здорова молодь - здорова нація»,  учитель фізкультури  Куліш І.В. провела майстер – клас  з тенісу на корті міського стадіону для учнів 6Б класу.

Екскурс в історію тенісу, весела розминка, естафетні вправи, змагання… Перше коло подач було тренувальним, під час якого  Ірина Василівна ознайомила дітей з  поставою під час гри та секретам правильного утримання ракетки.

А далі запекла емоційна боротьба з вигуками, падіннями, підскоками та викриками...

І місце виборола Левандовська Юлія - чиста перемога, з першого разу 10 з 10 забитих;

ІІ - розділили Вірченко Владислав та Парфенюк Максим, по 9 з 10,

ІІІ місце посіли Перебийніс Софія та Якимець Анна, по 8 з10.

Усім переможцям було вручено медалі. Учасники, заряджені позитивом, голосними оплесками привітали переможців та подякували  викладачу за  чудовий урок.