16 лютого в Україні – День єднання.

16 лютого в Україні – День єднання. Це – молоде державне свято. Ми відзначаємо його втретє. Під час війни ЄДНАННЯ має особливий сенс: українці мають бути згуртовані, як ніколи. Кожен з нас на своїй землі, на своєму місці робить свою справу наближаючи перемогу.

altaltalt   Черговий етап волонтерської акції «Від серця до серця» ми приурочили до цієї дати. Діти, батьки та колеги для наших воїнів зібрали мед, чай, каву, смаколики, медикаменти першої необхідності, засоби особистої гігієни та ін. Протягом акції ліцеїсти писали листи подяки, малювали, виготовляли святкові листівки, патріотичні плакати тощо.

Частину вантажу напередодні лідери учнівського самоврядування передали до Волонтерського штабу ТрО Обухівщини, а сьогодні волонтери штабу забрали основну частину зібраного. А ще ми відправили дві адресні посилки до 114 бригади 135 батальону (2 рота, 2 взвод).