Посміхнись життю - і воно посміхнеться тобі

13 вересня у школі відбувся День позитиву «Тримай хвилю позитиву».

Конкурс смайлів, виставка малюнків «Щасливі спогади літа», створення дерева позитиву, спортивна галявина «Не дай впасти кулі», майстер-клас з виготовлення оберегів, рухливі ігри «Праворуч-ліворуч» та «Хвилю тримай!», акція «Слово, яке змінює кожного», скриня з висловами-передбаченнями, колекція теплих слів,  колективні малюнки на асфальті перед школою «Малюємо радість» - все це додало оптимізму, бадьорості та згуртувало не лише учнів, а й учителів, які з задоволенням брали участь в дійстві. Корзина відгуків та пропозицій, яку після проведення свята зібрали активісти, переповнена позитивними емоціями та одностайним бажанням проводити «Дні позитиву» частіше.

Захід було організовано та проведено на належному фаховому рівні. Дякуємо педагогу-організатору Сахно Р. Г., практичному психологу Нестеренко О. І., соціальному педагогу Хлистун Н. В, самоврядуванню школи, педагогічному та учнівському колективам.