Шкільний проект «Діти для дітей-2016» - в дії

30 листопада в рамках шкільного багаторічного проекту «Діти для дітей» (автор учитель біології Таначьова Н. В.) учні 7-Б класу Анастасія Дубінська та Софія Ковалевська виступили з повідомленням «Чудовий равлик Ахатина» у 1-А, 1-Б, 3-А та 4-Б класах.

Юні біологи продемонстрували фотографії власних вихованців, розповіли малечі про умови проживання ахатин та про їх особливості.  Найпопулярніші домашні равлики прибули до нас із Африки. Вони мають довготривалу пам’ять: знають, де розташована годівниця і періодично туди повертаються. Невибагливі, не кричать і їх не потрібно щоденно вигулювати! У нашому кліматі виживання ахатин в природі неможливе.

Протягом тижня з аналогічними візитами гуртківці поспілкуються з усіма учнями молодшої школи.