Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

У рамках відзначення тижня Соборності, з 20 по 27 січня в нашому навчальному закладі відбулися заходи, які пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна». У школі був оформлений інформаційний куточок «Україна у боротьбі за незалежність», проведені тематичні виховні години, виставка книг.  Пізнавальною та цікавою була експозиція «Вишиванка – унікальний код твого краю», яку підготували учні 5-10 класів. Вихованці 8-9 класів брали участь у міському патріотичному заході до Дня Соборності України. «Урок мужності» для юних був проведений спільними зусиллями працівників палацу культури «Енергетик» та міської бібліотеки. Перед учнями виступили голова Спілки учасників АТО Українки Олександр Лукашук та голова Ради ветеранів Тетяна Щербакова. Зі сцени лунали й розповіді про героїчні сторінки історії нашої держави та патріотичні пісні. А на завершення глядачі переглянули фільм «Нескорені».

А 25 січня учнівською радою школи для учнів 5-6 класів проведено квест «Мудрість народу».  Всі учасники квесту продемонстрували хороші знання з історії та народознавства України. Але знавці з 5-Б класу (класний керівник Помазан О. В.) були найпереконливішими, тому і стали переможцями.