Уроки мужності з героєм АТО

Особливе значення для патріотичного виховання юних мають зустрічі з тими героями, які безпосередньо були і є учасниками бойових дій в зоні АТО.

altaltalt

6 і 12 вересня у 8-9 класах відбулися уроки мужності з випускником нашого навчального закладу, заступником командира, спецназевцем АТО Юсіфом Мамедовим. Він побував у найгарячіших точках, відчув гіркоту втрати, пройшов через жорсткі випробування, а наразі знову на передовій захищає Батьківщину, бо коротка відпустка вже закінчилася.

Яка вона, справжня війна - дізналися учні та вчителі школи з перших уст. Про справжню чоловічу дружбу, бойових товаришів, жахливі події на сході країни розповідав дорогий гість.

Зустріч справила величезне враження на присутніх, усі були глибоко схвильовані й вдячні за щиру бесіду та болючі спогади. Вихованці школи подякували герою за можливість спокійно навчатися, за мужність і любов до рідного міста і України.