Олімпійський рух

altaltaltalt 27 лютого в нашому навчальному закладі відбувся олімпійський урок, який був чудовим  завершенням декади олімпійського руху в нашому навчальному закладі, присвяченого ХХІІІ зимовим Олімпійським іграм.

Почесними гостями у нас були заступник голови відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області Дайбов В. С., чемпіон кубка світу, багаторазовий переможець всесвітніх турнірів з греко-римської боротьби, заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу, старший викладач педагогічного університету ім. Драгоманова Чижаєв П. І., Майстер спорту міжнародного класу, директор Обухівської ДЮСШ Денисенко В. О. та тренер Обухівської ДЮСШ Юсіфов Р. З.

Урочистості проходили в спортивній залі школи. Тематичні плакати, чудове музичне оформлення, парад кубків і медалей навчального закладу та танцювальний флешмоб створили святкову атмосферу. Навчальний заклад вшановував кращих спортсменів школи: команду «Олімпійське лелеченя» (Білан Владиславу, Макарчук Євгенію, Удода Валерія, Парфенюка Максима, Резніченко Евеліну, Якимець Анну, Степанова Віктора, Гапчука Владислава, Терпила Олександра, Шейко Аліну, Шинкаренка Дениса), яка три роки поспіль найкраща в місті, районі, а в 2017 році стала переможцем зонального обласного рівня; команду волейболістів (Горина Едуарда, Васькевича Олексія, Горба Іллю, Кулагу Владислава, Кулагу Едуарда, Лещенка Єгора, Сирбу Даніїла, Сергієнка Валентина, Ігнатьєва Олександра), переможців 2018 року з першості навчальних закладів І-ІІІ ступенів Обухівського району та переможців вікторини «ХХІІІ зимові Олімпійські ігри» (Білан Владиславу, Кривецьку Анастасію, Глушко Олену, Агризкіну Вікторію, Лавренчук Аліну, Вигівського Антона, Костенко Анастасію, Колесникова Ярослава, Дубінську Анастасію, Пруса Олександра). А наші гості кожному з них вручили щоденники та значки з олімпійською символікою.

Надзвичайно приємно, що за підтримку олімпійського руху, вагомий внесок у розвиток фізкультури і спорту серед учнівської молоді, формування життєвої позиції щодо здорового способу життя, за значні успіхи навчального закладу в спортивному житті міста, району, області та з нагоди ХХІІІ зимових Олімпійських ігор педагогічний колектив та  директор школи Дидик Тамара Борисівна відзначені грамотами за підписом Президента Національного комітету України Бубки С. Н.

Свято спорту, здоров’я, краси та миру вдалося! Щиро дякуємо всім гостям свята та відділенню Національного Олімпійського комітету України Київської області за участь та підтримку.