Учимося із задоволенням та щедро ділимося власними здобутками

altalt  28 березня 2018 року делегація педагогів Української СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 брала участь у районному методичному фестивалі «Освіта Обухівщини - 2018». Девіз фестивалю «Методичне новаторство навчального закладу».

Навчальні заклади району презентували свої надбання із різних напрямів методичної роботи. Делегацію нашої школи очолювала заступник директора з навчально-методичної роботи Ращупкіна О. С. На педагогічну виставку було представлено розробки практичного психолога Нестеренко О. І., вчителів: Таначьової Н. В., Сахно Н. М., Квачук О. І., Нехоріної Т. І.

Завідуюча районним методичним кабінетом В. П. Ленда познайомила присутніх з тенденціями розвитку освіти в Україні. В ході фестивалю були розглянуті питання Нової української школи. А потім учасники фестивалю за власними уподобаннями розійшлися на майстер-класи, воркшопи, тренінги.

Ми дякуємо організаторам фестивалю – працівникам відділу освіти Обухівської РДА та колегам за цікаві, креативні, сучасні й дуже потрібні на даному етапі освітні заходи та за щиру і невимушену атмосферу змістовного спілкування. Особлива подяка господарям фестивалю – колективу Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.