Проект «Безпечні канікули»

altalt   Напередодні літніх канікул-2018 протягом травня,  наш навчальний заклад здійснював проект «Безпечні канікули».

З метою пропаганди здорового й активного життя, вивчення та використання правил безпеки учителі основ здоров’я, класні керівники провели ряд заходів:  бесіди, виховні години, заочні подорожі, виготовлення тематичних малюнків та плакатів з безпечного користування газом і електроприладами, засобами побутової хімії, правил поведінки в екстремальних ситуаціях, на вулиці, у лісі та біля водоймищ.

А з 21 по 25 травня у школі відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху, де йшлося про дотримання норм безпечної поведінки на дорозі. Було нагадано учням про правила користування громадським транспортом та поведінку в ньому,  провели профілактичні бесіди стосовно дорожнього руху на велосипедах, роликах, скейтбордах тощо.

Потім з кращих листівок, малюнків та плакатів у вестибюлі школи зібрали виставку «Безпечні канікули». Тож безпечних, змістовних і веселих канікул нам і нашим вихованцям!