Чи варто починати курити?

alt    Протягом останнього навчального тижня 2018 року в Українській СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 у четвертих класах відбулися просвітницькі інтерактивні уроки на тему: «Чи варто починати курити?».

Практичний психолог Нестеренко О.І. у цікавій та доступній формі обговорила з дітьми склад цигарок, вплив куріння на організм дорослого та дитини, було розкрите поняття «залежність». Так, наприклад, вплив чадного газу був проілюстрований інсценуванням. Також діти переглянули короткий відеоролік про наслідки куріння. В учнів особливого багато питань виникало щодо впливу використання вейпу чи кальяну.

Наприкінці уроку  учні разом з психологом обговорили, як говорити «Ні!», якщо хтось запропонує закурити цигарку.