Театралізований виховний захід «Скажімо наше дружнє «НІ!» усім пожежам на землі!»

altalt  5 жовтня 2018 року учні 4-А класу (учитель Сахно Н. М.) провели виховний захід для школярів 1-Г класу (Волошина О. Д.)  «Скажімо наше дружнє «НІ!» усім пожежам на землі!».

Старші діти показали повчальну-навчальну казку «З вогнем жартувати не варто», нагадали та повторили протипожежні правила, а потім всі разом розгадували загадки, заспівали пісню «Небезпечний вогонь» та виконали веселу руханку-лічилку.

На захід запросили майора цивільного захисту Михайлюка Є. О. та молодшого сержанта Скорятина Р. О., які розповіли дітям про протипожежну безпеку, провели майстер-клас з правил використання вогнегасників, продемонстрували рятувальні костюми. А діти подякували гостям та подарували власноруч виготовлений плакат.

Саме такі заходи розкривають причини виникнення пожеж, знайомлять учнів з правилами протипожежної безпеки, виховують бажання дотримуватися цих правил з метою збереження життя і виховують повагу до професії рятувальника.