Не запланована толока

alt11 жовтня 2018 року випускниця нашого навчального закладу, а нині мама нашої учениці Олена Кравчишин зробила школі чудовий подарунок –  автівку квітучих хризантем!

Червоні, білі, сонячно-руді, жовті…, ромашковидні та махрові, високі та низенькі,  – кожна належно запакована в поліетиленові пакети «приїхали» на нове місце ПМЖ. Кущі були такі об’ємні, що з їх висадкою могли справитися лише дорослі. Тому на допомогу прийшли студенти медичного коледжу, які допомогли нам прикрасити шкільне подвір’я.

Пані Олена, дякуємо Вам за небайдужість та щедрість, а юним медикам за допомогу.

І ще хочемо звернутися до «любителів» декоративних рослин, які протягом останнього року викопали з території школи 7 сумахів, 2 гортензії, понад 100 цибулин тюльпанів і незліченну кількість хости, ірисів, чорнобривців тощо, -  не заважайте нам! Ми, педагоги, учні, випускники та батьки намагаємося зробити двір школи квітучим і  затишним.