Конкурс «Жива картина»

altalt  11 жовтня 2018 року в рамках військово-патріотичної декади, присвяченій Дню Захисника України, Дню українського козацтва та  святу Покрови Пресвятої Богородиці у школі відбувся конкурс «Жива картина».

За умовами конкурсу учні 7-8 класів мали відтворити сюжет за мотивами відомих картин, пісень чи творів. Презентували юні свою творчість на великій перерві у вестибюлі школи: учні з 7-А класу продемонстрували «Повстання Залізняка», 7-Б – «Козак Мамай», 8-А – «Маруся Богуславка», 8-Б – «Неймовірні пригоди Івана Сили». А група підтримки з кожного класу, одягнута в національні українські костюми, намагалася підтримати головних виконавців та переконати присутніх,  що їхня робота найкраща.

Такий конкурс у нашому навчальному закладі проводився вперше, діти справилися із поставленим завданням відмінно, а ось журі так і не змогло знайти переможця. Тому, що всі живі картини були неперевершеними! Планували конкурс, а вийшов чудовий вернісаж, від якого всі у захваті.

Дякуємо  учасникам чудового заходу і маємо надію, що це добрий початок нового напрямку виховної роботи у школі.