Цікаво й весело про важливе

19 жовтня 2018 року учні 5-А класу (класний керівник Світлана Василівна Івацко) провели виховну годину для учнів 1-А класу (Наталія Григорівна Бриж) з техніки безпеки на осінніх канікулах.

Невимушено спілкувалися старші учні з молодшими, повчально та весело розповідали про дотримання безпечної поведінки на дорозі, про користування велосипедами, роликами, скейтбортами, показали тематичну сценку та провели вікторину.

Молодці! І учні, і педагоги. Набагато легше провести таку виховну годину самому вчителю, аніж підготувати дітей, але виховний результат такого заходу  завжди набагато кращий. Саме тому ми це практикуємо, і майже 15 років у школі успішно діє проект «Діти для дітей» (автор Наталія Віталіївна Таначьова).

altalt