Про екскурсію учнів до 169 НЦ ВС України

altalt 27  жовтня 2018 року учні 8-Б, 9-Б, 9-В класів (керівник групи Наталія Іванівна Шлома) відвідали військову частину «Десна». Це була призова екскурсія для команди школи, яка зайняла І місце у військово-патріотичному вишколі «Нове покоління ростимо разом».

Навчально-військова частина Збройних Сил України гостинно зустріла майбутніх захисників: майстер-клас зі стрільби, розбір автомата, спроби працювати на водійських тренажерах, знайомство з сучасним військовим танком, а наостанок смачнючий солдатський обід! Мрія багатьох школярів здійснилася, а дехто почав мріяти по-дорослому…

Колектив нашого навчального закладу щиро дякує організаторам - «Українському обєднанню учасників бойових дій та волотнерства у м. Києві та Київській області» та ГО «Спілка АТО Українки».