Про формування відповідальності за власне життя і здоров’я та життя і здоров’я інших людей

altalt 31 жовтня 2018 року у 6-В класі відбувся урок-тренінг з правил вуличного руху.

Тренінг як форма педагогічного впливу передбачає використання методів групової роботи, наприклад рольових ігор. Саме тому вони подобаються дітям і створюють у них відчуття свята, хоча під час тренінгу можна навчитися більше, ніж під час класичного уроку. Бо ця форма роботи передбачає не лише отримання і засвоєння нових знань, а й розкриття , формування і реалізації особистісних особливостей учнів.

В ролі тренерів на уроці безпеки були учні-добровольці, які  підготували тематичні повідомлення, ігри, загадки, вікторину. Вони методом гри зуміли розповісти й повторити дорожні знаки, правила поведінки на дорогах і в транспорті тощо.  Найвищі оцінки і визнання всього класу отримали Анохіна Аліна, Кривой Даніїл, Майборода Ілля, Паук Антоніна, Чуловський Олександр, Шуткевич Ольга.