Всесвітній день дитини

alt    Всесвітній день дитини – свято, започатковане у 1954 році  рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних націй. Саме ООН звернула увагу світової спільноти на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення умов для повноцінного розвитку.

В рамках відзначення цієї дати в нашому навчальному закладі почалися тематичні заходи. 20 листопада у 5-Г класі (класний керівник Ірина Вікторівна Погребна) відбулася виховна година, метою якої було ознайомлення учнів із міжнародно-правовими стандартами прав дитини, поняттям прав дитини, механізми реалізації та захисту таких прав.  А насамкінець була цікава вікторина про права та обв’язки учнів. Змістовно, цікаво, весело пройшов захід. Усі діти активно долучилися до обговорення, а переможці вікторини Софія Алдоніна та Сергій Рачинський вибороли звання кращих.   Аналогічні виховні години протягом декади будуть проведені з 1 по 9 класи.  Підготувала та провела  виховну годину соціальний педагог школи Наталія Василівна Хлистун.