Ще не пора, хоч і дуже хочеться…

Вабить усіх охочих сучасне футбольне поле нашого навчального закладу, особливо спортсменів школи, але…  Зима!

У правилах експлуатації, які навчальний заклад буде суворо дотримуватися, зазначено, що в процесі експлуатації наповнювач, а це кварцовий пісок і гранулят витрачається природним шляхом (виноситься дощовою водою через дренажні отвори, в процесі прибирання снігу, на взутті спортсменів тощо). Для забезпечення ігрових характеристик футбольного поля потрібна підтримка необхідного рівня наповнювача, у зв'язку з чим однією з умов експлуатації є регулярне (раз на 1-3 місяці) внесення втраченого наповнювача та розчісування спеціальною технікою штучної трави. Механічне, технічне прибирання снігового чи льодового покриву категорично заборонено! До того ж реконструкція шкільного майданчика ще не закінчена, облаштування самого футбольного поля(освітлення, відеоспостереження, забезпечення технічним персоналом), оновлення волейбольного, будівництва тренажерного містечка.

Тож чекаємо тепла, а тим часом наполегливо тренуймося у спортивній залі та на інших відкритих майданчиках міста. Педагогічний та батьківський колективи прикладуть максимум зусиль, аби завершити омріяний проект – європейські спортивні споруди в школі.

Усі разом тримаємо курс на Нову Українську школу, на змістовне дозвілля, на здоровий спосіб життя.