Вітаємо! Дякуємо! Пишаємося!

alt  12 грудня 2018 року в Обухівському РЦКД відбулася першість Обухівського району з футболу серед збірних команд  навчальних закладів І-ІІІ ступенів.

Загалом змагання пройшли на високому рівні. Юні гравці грали професійно, матчі були динамічними і захоплюючими.  Особливо гра за І місце, де боролись за першість команди нашої школи та Козина. У запеклій боротьбі з рахунком 7:5, наші футболісти перемогли чудову команду школярів із Козина!

Щиро вітаємо з перемогою учителя фізичної культури Єльшову Марину Вікторівну та  футболістів навчального закладу Бєлоусова Артема, Вигівського Антона,  Колєснікова Ярослава, Терпила Олександра, Яременка Данила, Волошина Олега, Сидоренка Матвія,  Мосієнка Максима з перемогою! Дякуємо вам, пишаємося вами та бажаємо нових перемог.