Наші чудотворці

altalt   До Дня Святого Миколая учні навчального закладу виготовили святкові листівки. Ініціювала та керувала творчим процесом  практичний психолог школи Олена Іванівна Нестеренко, а їй із задоволенням допомагали соціальний педагог Наталія Василівна Хлистун та класні керівники.

Поздоровити зі святом та виявити свої почуття однокласникам, друзям, вчителям виявило бажання багато учнів. Залежно від власних уподобань і можливостей школярі складали щирі вітання та використовували для оздоблення і виготовлення листівок папір, фетр, стрічки, бісер.. З задоволенням  малювали, вирізали, клеїли, робили аплікації….

А 19 грудня у школі на чолі зі Святим Миколаєм з’явилися справжні янголи, вони завітали до кожної класної кімнати та кабінету школи, поздоровляли присутніх і кожному на вибір пропонували листівку з янгольської пошти. Ось так до акції «Янгольська пошта» долучилися лідери учнівського самоврядування (педагог-організатор Римма Григорівна Сахно).

Дякуючи нашим чудотворцям день був переповнений позитивними почуттями та емоціями і лишиться на згадку на все життя.