Майстерня Святого Миколая-2018

altaltalt   Новорічно-різдвяні свята – найчарівніші, найрадісніші, сповнені незабутніми враженнями, несподіванками та сюрпризами. Напередодні їх усі поринають у приємну атмосферу підготовки до найголовніших подій року.

Цього року учнівська рада та старостат школи (педагог-організатор Сахно Римма Григорівна) запланували чимало відповідних заходів, але найбільшою популярністю користується майстерня Святого Миколая. Щодня з 11 грудня на великій перерві відбуваються майстер-класи для охочих. Активісти шкільного самоврядування запланували для дружної шкільної родини майстер-класи з виготовлення новорічних іграшок, атрибутів та подарунків.

До кінця І семестру вхід до майстерні відчинено, але вже проведено майстер-класи:

« Ялинкова іграшка»( декупаж)

« Руки, як інструмент мистецтва малювання»(малюнок)

« Ангелик» (виготовлення  з картону)

« Скринька побажань Миколаю»(виготовлення і оздоблення)

«Ялинка анти-стрес» (малюнок-пазл)

«Чарівний Олень» (з ниток)

«Новорічна сніжинок» (вирізання із серветок)

«Новорічні візерунки»(вітраж)

«Веселкова ялиночка» (об’ємна з кольорового паперу).

А ще новорічні майстерні працюють майже у кожному класі. Класні кімнати учні прикрасили витворами хендмейду, виготовили альтернативні стилізовані ялинки, новорічні вінки.