Батьківський університет

alt Організація роботи  з питань запобігання та протидії негативних проявів в учнівському середовищі;  протидія  домашнього насильства  та  булінгу

ПРОТОКОЛ №2

Засідання батьківського  університету для батьків учнів 6-х класів

Дата проведення: 15.01.2019 р.

Голова: директор школи Дидик Т.Б.

Секретар: соціальний педагог Хлистун  Н.В.

Присутні: батьки  у кількості 57 осіб.

Тема: «Організація роботи  Української СЗОШ І-ІІІ  ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів з питань запобігання та протидії негативних проявів в учнівському середовищі;  протидія  домашнього насильства  та  булінгу».

СЛУХАЛИ:

1.Дидик Т.Б., директора школи :

1.1. Організація роботи  навчального  закладу  та забезпечення виконання законодавства, нормативно-правових документів щодо протидії домашнього насильства,  булінгу.

1.2.Булінг: поради батькам.

2.Хлистун Н.В., соціальний педагог:

2.1. Організація роботи  соціально-психологічної служби навчального  закладу  з питань запобігання та протидії негативних проявів в учнівському середовищі та протидії агресії, конфліктів,  домашнього насильства  та  булінгу.

2.2.Пропагування здорових, позитивних стосунків – запорука запобігання булінгу і створення безпечної   і приязної атмосфери у школі.

3.Нестеренко О.І., практичний психолог:

3.1.Соціально-емоційно навички як основний чинник успішності у дорослому житті.

3.2.Розвиток пізнавальних інтересів, їх підтримка батьками.

3.3.Демонстрація дорослості виключно зовнішніми засобами.

3.4.Питання свободи та вседозволеності.

4.Різне: класні керівники 6-х класів ( по класах).

4.1.Шпилька С.В., класний керівник 6-А кл. «Підсумки І семестру, перспективи на ІІ семестр 2018-2019 н.р.».

4.2.Токовенко Л.В., класний керівник 6-Б кл. «Підсумки І семестру, перспективи на ІІ семестр 2018-2019 н.р. Булінг у класному середовищі».

4.3.Кушнір Н.В., класний керівник 6-А кл. «Підсумки І семестру, перспективи на ІІ семестр 2018-2019 н.р.».

УХВАЛИЛИ:

Продовжити батьківські університети для батьків.

Голова                                                                                         Т.Б.Дидик

Секретар                                                                                      Н.В.Хлистун