100-річчя Акту Злуки та Соборності

altalt     22 січня 2018 року - 100 років з дня проголошення  Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Сьогодні в нашому навчальному закладі вчителі розповідали дітям про важливий момент історичного минулого – День Злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України, поглибили знання учнів про історію виникнення свята Соборності України. А у шкільній бібліотеці була організована виставка літератури «100 років з дня проголошення Акту Злуки» (бібліотекар Полторацька Валентина Петрівна).

В рамках відзначення цієї визначної події у школі проведено конкурс  «100-річчя Акту Злуки та Свободи». Учитель мистецтва Нехоріна Тетяна Ігорівна та учні 5-8 класів презентували чудову виставку малюнків. А незалежне журі визначили кращі роботи, тож вітаємо переможців:

І місце -  Нікішина Анастасія (5-А клас)

Рябко Вікторія (6-Б)

Лиховайда Софія (7-А)

Гайова Роксолана (8-Б)

ІІ місце – Васильєва Марина (5-А)

Cімяник Єва (5-Б)

Мешкова Дар’я (6-Б)

Семенченко Максим (7-Б)

ІІІ місце – Котельчук Анна (5-А)

Шкуренко Яна (5-В)

Кочубей Анастасія (6-Б)