Турнір з волейболу

23 січня 2019 року  в рамках тижня Соборності та Свободи в нашому навчальному закладі відбувся турнір з волейболу, присвячений 100-річчю з дня проголошення Акту Злуки.

altalt alt

У турнірі брали участь учні 7-11 класів. Організатор і головний суддя змагань учитель фізичного виховання Єльшова Марина Вікторівна допомогла волейболістам сформувати команди  рівноцінні за рівнем підготовки: «Блок», «Ейс», «Аут», «Удар». Саме тому ігри були напруженими, емоційними й цікавими.

Учасників турніру привітала директор школи Тамара Борисівна Дидик, побажала спортсменам чесної гри, успішних ігрових комбінацій та перемоги. А ще протягом усього турніру активно вболівала за кожного гравця.

У напруженій боротьбі переможцем змагань стала команда «Удар»  (Гужва Анастасія (7-А клас) – капітан команди, Лівандовська Юлія (9-Б), Горб Артур (8-Б), Карпов Андрій (9-Б), Кривчун Євген (8-Б), Чуприна Тимур (8-Б). Найрезультативнішими гравцями визнано Горба Іллю (10-А) та Сидоренка Матвія (11-Б), а Грамоту за найкращу подачу отримала Шейко Аліна (10-Б).

Щиро вітаємо переможців, дякуємо організаторам, нагадуємо, що ніхто не отримав поразки й переконані, що аналогічні турніри стануть шкільною традицією.