Батьківський університет - в дії

alt  24 січня 2019 року відбулося чергове засідання батьківського університету для батьків випускників 9-х класів

ПРОТОКОЛ №3

Батьківського  засідання університету  для батьків учнів 9-А, 9-Б, 9-В класів

Дата проведення: 24.01.2019 р.

Голова: директор школи Дидик Т.Б.

Секретар: соціальний педагог Хлистун  Н.В.

Присутні: батьки  у кількості 54 особи

Тема:

1.«Організація роботи  Української СЗОШ І-ІІІ  ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів щодо підготовки до ДПА, вручення документів про неповну загальну освіту та випуск  учнів 9-х класів  у 2019 р.»

2. «Забезпечення виконання законодавства, нормативно-правових документів щодо протидії  булінгу в закладах освіти».

3. «Готовність учнів до навчання у старшій школі».

4. «Правила внутрішкільного розпорядку».

СЛУХАЛИ:

1.Дидик Т.Б., директора школи :

1.1. «Організація роботи  Української СЗОШ І-ІІІ  ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів щодо підготовки до ДПА, вручення документів про неповну загальну освіту та випуск  учнів 9-х класів  у 2019 р.»

1.2.«Забезпечення виконання законодавства, нормативно-правових документів щодо протидії  булінгу в закладах освіти».

1.3. «Готовність учнів до навчання у старшій школі».

1.4. «Правила внутрішкільного розпорядку».

2.Нестеренко О.І., практичний психолог:

2.1.«Готовність учнів до навчання у старшій школі».

3.Різне: класні керівники 9-х класів ( по класах).

3.1.Літковська В.В., класний керівник 9-А кл. «Підсумки І семестру, перспективи на ІІ семестр 2018-2019 н.р. Підготовка  до ДПА ».

3.2.Краєвий В.К., класний керівник 9-Б кл. «Підсумки І семестру, перспективи на ІІ семестр 2018-2019 н.р. Підготовка  до ДПА ».

3.3.Шлома Н.І., класний керівник 9-В кл. «Підсумки І семестру, перспективи на ІІ семестр 2018-2019 н.р. Підготовка  до ДПА ».

УХВАЛИЛИ:

Продовжити батьківські університети для батьків.

Голова                                                                                         Т.Б.Дидик

Секретар                                                                                      Н.В.Хлистун