Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
ШКІЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ОБ'ЄДНАННЯ

 

 

МО ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ


Кременчуцька Людмила Миколаївна– голова МО, вчитель початкової школи, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, класовод 2-Б класу;

Некряч Галина Кіндратівна– заступник директора школи(1-4 класи), спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, класовод 4-А класу; 

Сахно Наталія Миколаївна– вчитель початкової школи, спеціаліст вищої категорії, класовод 1-А класу;

Безпала Мирослава Ігорівна - вчитель початкової школи, класовод 1-Б класу;

Омельченко Н. С. – вчитель початкової школи,  класовод 1-В класу;

Волошина Олена Дмитрівна– вчитель початкової школи,  класовод 1-Г класу;

Бриж Наталія Григорівна– учитель початкової школи, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, класовод 2-А класу;
Ткачук Ніна Федорівна– вчитель початкової школи, спеціаліст І категорії, класовод 2-В класу;

Шалай Світлана Михайлівна– вчитель початкової школи, спеціаліст вищої категорії, класовод 3-А класу;
Мартинова Анжеліка Андріївна - вчитель початкової школи, класовод 3-Б класу;

Хільковець Тамара Миколаївна - вчитель початкової школи, класовод 3-В класу;

Попко Людмила Борисівна - вчитель початкової школи, класовод 3-Г класу;

Кушнер Тамара Василівна -вчитель початкової школи, спеціаліст І категорії, класовод 4-Б класу;

Сергієнко Марина Петрівна– вчитель початкової школи, спеціаліст ІІ категорії, класовод 4-В класу;

 

 

 

МО СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНОГО НАПРЯМКУ

 

Літковська Валентина Володимирівна– голова МО, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Козинець Віра Федосіївна– вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

Кушнір Надія Василівна– вчитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії;

Токовенко Лариса Валентинівна– вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Рясна Галина Миколаївна– вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель; 

Полторацький Сергій Вікторович– учитель історії, правознавства, спеціаліст вищої категорії, старший учитель



МО ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

 

Краєвий Володимир Кузьмович – голова МО, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії;

Іванова Наталія Вікторівна – вчитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії;

Помазан Олена Василівна – вчитель англійської мови, спеціаліст;

Погорєлова Надія Андріївна – вчитель англійської иови, спеціаліст І категорії


МО ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ

 

Ращупкіна Оксана Станіславівна – голова МО, учитель хімії, основ здоров’я та природознавства, спеціаліст І категорії;

Таначьова Наталія Віталіївна – учитель біології та екології, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

Шпилька Світлана Володимирівна – учитель географії, економіки, основ здоров’я, спеціаліст І категорії.


МО ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ


Бруснікіна Марина Володимирівна – голова МО, учитель математики, спеціаліст вищої категорії;

Шлома Наталія Іванівна – учитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель;

Івацко Світлана Василівна – учитель математики, інформатики, спеціаліст вищої категорії;

Кучеренко Надія Василівна – учитель фізики, природознавства, спеціаліст вищої категорії

 

МО ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО НАПРЯМКУ

 

Погребна Ірина Вікторівна – голова МО, вчитель обслуговуючої праці, спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Квачук Олена Іванівна – вчитель музики, спеціаліст;

Волошина Олена Петрівна – вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст ІІ категорії;

Лук'янчикова Анна Дмитрівна – вчитель фізичної культури, спеціаліст;

Куліш Ірина Вікторівна – вчитель фізичної культури, спеціаліст;

Полторацький Сергій Вікторович – учитель захисту вітчизни, спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Бистрицька Наталія Олександрівна – вчитель медичної підготовки, спеціаліст

 

 

 

МО КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ


Шлома Наталія Іванівнаголова МО, класний керівник 5-А класу

Рясна Галина Миколаївна – класний керівник 5-Б класу

Кірющенкова Наталія Вікторівна - класний керівник 5-В класу

Івацко Світлана Василівна – класний керівник 6-А класу

Власенко Тетяна Миколаївна - класний керівник 6-Б класу

Нехоріна Тетяна Ігорівна - класний керівник 6-В класу

Погребна Ірина ВІкторівна - класний керівник 6-Г класу

Шпилька Світлана Володимирівна – класний керівник 7-А класу

Токовенко Лариса Валентинівна – класний керівник 7-Б класу

Кушнір Надія Василівна - класний керівник 7-В класу
Іванов
аНаталія Вікторівна - класний керівник 8-А класу

Нечипоренко Олена Василівна - класний керівник 8-Б класу

Квачук Олена Іванівна – класний керівник 9-А класу

Кучеренко Надія Василівна – класний керівник 9-Б класу

Літковська Валентина Володимирівна – класний керівник 10-А класу

Краєвий Володимир Кузьмович – класний керівник 10-Б класу

Бруснікіна Марина Володимирівна – класний керівник -11-А класу

Таначьова Наталія Віталіївна – класний керівник 11-Б класу