Найкреативніший інструктор з домедичної допомоги знову в 5-Г класі

alt  11 лютого 2019 року  в  учнів 5-Г класу (класний керівник Ірина Вікторівна Погребна)  відбулося чергове заняття з першої домедичної допомоги.

Цього разу інструктор Руслан Тригуб провів практичні заняття з надання першої допомоги при зупинці дихання та серцебиття, навчив робити непрямий масаж серця.

Небезпідставно наші вихованці вважають пана Руслана найкреативнішим викладачем, та з нетерпінням чекають зустрічей з ним. Крім високого професіоналізму, справжнього патріотизму він уміє працювати з будь-якою аудиторією. Підкорив собі і дитячу. А дітей не проведеш!

За ефективну співпрацю колектив школи щиро дякує працівникам Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки м. Обухова та особисто Русланові Тригубу.