Змагання зі швидкісного складання кубика Рубіка

altalt    15 лютого 2019 року відбувся фінал першого чемпіонату школи зі швидкісного складання  кубика Рубіка – спідкубінгу. Це інтелектуальний вид спорту, а ще – цікаве захоплення, яке є чудовою альтернативою шкідливим звичкам та пропагує здоровий спосіб життя.

Протягом останніх трьох тижнів завзято тренувалися охочі, а напередодні відбулися відбіркові змагання. До фіналу потрапило 8 прихильників найцікавішої та найпопулярнішої механічної головоломки: Швець Іван (5-Г клас), Голубчик Іван (5-Г), Спінчевський Герман (6-Б), Кривой Даніїл (6-В), Нікіфорова Анна (8-Б), Гайова Роксолана (8-Б), Вигівський Антон (7-Б), Косовський Євген (6-Б).

А сьогодні на великій перерві всі небайдужі до класичного  кубика Рубіка зібралися на незвичайне видовище, коли за кілька десятків секунд підкорюють хитру головоломку  фіналісти чемпіонату. Після двох турів фіналу, відбувся суперфінал, де і визначилися переможці:

І місце – Спінчевський Герман

ІІ  -   Швець Іван

ІІІ – Голубчик Іван.

Щиро вітаємо всіх учасників першого чемпіонату школи, особливо призерів. Захоплення і подив від пережитого й побаченого – запорука гарного настрою на всі вихідні! З нетерпінням чекаємо наступних змагань.