Мітинг-реквієм «Герої не вмирають»

altalt   Сьогодні, 20 лютого 2019 року, у День Героїв Небесної Сотні в школі відбувся урочистий мітинг-реквієм «Герої не вмирають».

Учні та педагоги школи вшанували величний подвиг, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість справжніх патріотів України, які власним життям відстоювали права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Про непоправні втрати, проте, що не одна родина досі оплакує та й буде оплакувати усе життя полеглого батька, сина чи чоловіка говорила директор школи Тамара Борисівна Дидик.  «Кожен свідомий громадянин України має пам’ятати Героїв Небесної Сотні, адже вони віддали своє життя за всіх нас, за світле майбутнє нашої країни має знати свою історію, пам’ятати, дякувати і пишатися патріотами України», - підкреслила Тамара Борисівна.

Учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, а насамкінець всі разом заспівали Гімн України. Опісля зазвучало - «Слава Україні!»,і  у відповідь дружне: «Героям слава!»