Зірковий час юних художників

З метою підтримки та розвитку талантів дітей, сприяння їх самореалізації, стимулювання пізнавальної активності та виховання бути чуйним і уважним до творчих уподобань своїх товаришів у нашому навчальному закладі з 18 по 28 лютого 2019 року діє персональна виставка малюнків юних художників.

altalt

Власні роботи презентують: Гайова Роксолана (учениця 8-Б класу), Ратинська Марія (7-А), Калашник Аріна (5-А), Пономаренко Марія (8-Б), Котлярова Дарина (9-А), Нікіфорова Анна (8-Б), Павлюк Марія (7-Б). Можливо це лише перші кроки до великого мистецтва, чи хобі на все життя, або просто дитяче змістовне дозвілля…

А зараз є неймовірний вернісаж, зірковий час у художників школи та багато шанувальників, а можливо й послідовників юних майстрів своєї справи.