Відкритий урок з англійської мови в 6-А класі

alt   28 лютого 2019 року в рамках методичного калейдоскопу навчального закладу відбувся відкритий урок з англійської мови (вчитель Наталія Вікторівна Іванова) в 6-А класі на тему «Going shopping» (Ідемо за покупками).

З метою активізації лексичного матеріалу, удосконалення техніки читання та навичок діалогічного мовлення, узагальнення граматичного матеріалу, розвитку творчих та акторських здібностей, виховання почуття взаємодопомоги та спільної роботи, підготувала й провела урок Наталія Вікторівна.

Слід зазначити високу активність учнів на уроці. Дітям було цікаво, вони уважно слухали, з задоволенням виконували письмові завдання, практикували застосування свого словникового запасу, ефективно співпрацювали під час групової роботи, вміло застосовували вивчені лексичні одиниці та граматичні структури в усному мовленні, брали участь у різних видах діяльності.

45 хвилин промайнули миттєво, відкритий урок пройшов у легкій та невимушеній атмосфері.